Kokapstrādes iekārtu demontāža

Kokapstrādes iekārtu demontāža un nozīmīgākie projekti 2022. gadā

Atskats uz demontāžas projektiem 2022. gadā

Kokapstrādes iekārtu demontāža ir sarežģīts un atbildīgs process, kas var radīt lielus zaudējumus un bojājumus, ja tiek veikts nepareizi. Jebkura kokapstrādes iekārta – jauna vai lietota – sastāv no masīvām dzelzs detaļām, asmeņiem un dažādas sarežģītības pakāpes elektroniskām sistēmām, kuras nepieciešams izjaukt pēc noteiktas procedūras. Swedabo.lv komanda šajā jomā uzkrājusi lielu pieredzi, gadu gaitā veicot kokapstrādes iekārtu demontāžas darbus gan Latvijā, gan Skandināvijas valstīs. Arī 2022. gads mūsu komandai nebija izņēmums, jo uzņēmums veica nozīmīgus demontāžas darbus Zviedrijā, Somijā un Igaunijā.

Gada griezumā Swedabo.lv komanda veikusi zāģēšanas, ražošanas un rūpniecisko kokapstrādes līniju demontāžas darbus. Šie darbi ietvēra elektroiekārtu un to sistēmu atvienošanu, iekārtu detaļu un to komponenšu izjaukšanu un sagatavošanu pārvietošanai, kā arī pašu iekārtu transportēšanu. Katrā no mums uzticētajiem projektiem strādājām ar vislielāko rūpību un uzmanību, lai nodrošinātu to, ka demontētās iekārtas netiktu bojātas un tās var tikt atkārtoti samontētas tādā pašā stāvoklī, kā pirms demontāžas.

Ar gandarījumu atskatamies uz šajā gadā paveikto un profesionālās pieredzes papildināšanu, jo katrs no projektiem, kurā iesaistāmies, ir atšķirīgs. Publikācijas turpinājumā piedāvājam foto atskatu uz nozīmīgākajiem šī gada projektiem.

Atskats uz nozīmīgākajiem kokapstrādes iekārtu demontāžas projektiem

Swedabo.lv ir plaša pieredze un veiksmīgas sadarbības ar nozares uzņēmumiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Zviedrijā šogad veicām zāģēšanas līnijas demontāžu, savukārt viens no šā gada lielākajiem un laikietilpīgākajiem demontāžas projektiem bija Somijā – dēļu padošanas sistēmas demontāža. Igaunijā Swedabo.lv komanda veica HewSaw R200 zāģēšanas līnijas demontāžas darbus, kas bija arī šī gada noslēdzošais projekts.

Ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama kokapstrādes aprīkojuma demontāža Latvijā vai ārpus tās robežām, tad Swedabo.lv komanda šajā situācijā var palīdzēt. Ja rodas jautājumi saistībā ar iekārtām, to demontāžu, droši sazinies ar mums, lai saņemtu konsultāciju!

Related Posts