IEKĀRTU PROJEKTĒŠANA UN PIELĀGOŠANA

Piedāvājam – iekārtu projektēšana un pielāgošana ar pilnu CAD rasēšanas un inženierijas pakalpojumu komplektu. Mūsu inženieri ir pieredzējuši un spēj uzņemties arī sarežģītus projektus. Mēs projektējam detaļas un ražošanas iekārtas, lai palīdzētu jums uzlabot ražošanas efektivitāti.

Mēs varam nodrošināt: visa veida kokmateriālu transportēšanas, dēļu pakošanas un šķirošanas iekārtu projektēšanu; ražošanas tehnoloģisko shēmu izstrādi; iekārtu un mehānismu aprēķinu veikšanu, simulēšanu; rasējumu un dokumentācijas sagatavošanu; iekārtu ražošanas konsultācijas.

Mūsu uzņēmuma profesionāļiem ir vairāku gadu pieredze kokapstrādes tehnikas ražošanā, un tieši šī pieredze ļauj mums būt ekspertiem šajā jomā. Par projektēšanas un pielāgošanas procesu, kā arī citiem interesējošiem jautājumiem sazinieties ar mūsu komandu, mēs konsultēsim un palīdzēsim rast labāko risinājumu!

Mūs raksturo punktualitāte, augsta kvalitāte, laba komunikācija un profesionāla pieeja. Sawmill Machinery komandas speciālisti iedziļināsies katrā situācijā un ieteiks labāko risinājumu!