Sawmill Machinery stāsts aizsākās Zviedrijā ar kokvedēju un mežistrādes tehnikas tirdzniecību. Uzņēmumam augot un attīstoties tika apgūtas jaunas nozares, kas radīja lielu pieprasījumu no kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā, kā rezultātā tika nodibināts SIA Sawmill Machinery. Mūsu komandā ir speciālisti ar gadiem uzkrātu pieredzi kokapstrādes nozarē, kas strādājuši ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Skandināvijā. Laika gaitā esam izveidojuši veiksmīgas sadarbības ar nozares uzņēmumiem Latvijā, kā arī visā pasaulē, nogādājot iekārtas pat uz tādiem galamērķiem kā Čīle, Austrālija un Jaunzēlande.

MŪSU DARBĪBAS VIRZIENI

  • jaunu un lietotu kokapstrādes iekārtu, ekipējuma un detaļu tirdzniecība
  • kokapstrādes iekārtu demontāža un uzstādīšana
  • lietotu iekārtu uzpirkšana
  • palīdzam klientiem pārdot lietotās kokapstrādes iekārtas
  • iekārtu projektēšana un pielāgošana klienta vajadzībām
  • konsultācijas

MŪSU MĒRĶI UN VĒRTĪBAS

Sawmill Machinery mērķis ir būt par vienu no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē. Piedāvāt iekārtas un risinājumus, kas nodrošinās nepārtrauktu darba ciklu, samazinās cilvēkresursu iesaisti un kopējās izmaksas, ļaujot saražot vairāk, pēc iespējas īsākā laikā. Palīdzēsim ikvienā jautājumā, kas saistīts ar iekārtām, ražošanas līnijām, iekārtu apkopi un remontu, rezerves daļām un citiem saistītiem jautājumiem šajā nozarē. Mēs zinām – laiks un izmaksas uzņēmējdarbībā ir ļoti svarīgas!

Mūsu pamatvērtības ir punktualitāte, augsta kvalitāte, padziļināta komunikācija un profesionāla pieeja darbā ar klientiem. Mēs iedziļināmies katrā situācijā un iesakām labāko risinājumu.

ZĪMOLI

Sawmill Machinery patstāvīgi tiecas uz attīstību, jaunām sadarbībām un piedāvājuma paplašināšanu, lai mūsu klienti sasniegtu jaunas ražošanas virsotnes!

Šobrīd sadarbojamies ar tādiem zīmoliem kā:  ARIVislanda – LINCK – Söderhamn
Eriksson – Waco – Weinig – Wadkin – Primultini – AKE – Cambio – Nicholson – ERJO – BRUKS – Tähkä – Maier – Möckeln – Rema – ALMAB – KALLFASS – Jonsered – Canali –
HewSaw – Valon Kone – HBS – BEZNER – XtraSharp Machinery un citiem.

Zvaniet mums vai sazinieties aizpildot kontaktformu!


Sazinies ar mums