LIETOTO IEKĀRTU UZPIRKŠANA UN PĀRDOŠANA

Lietoto iekārtu uzpirkšana un pārdošana ir viens no pamata pakalpojumiem ko sniedz Sawmill MachineryJa ir radusies situācija, kad ir nepieciešamība pārdot lietotas esošās vai pat jaunas kokapstrādes iekārtas, mēs varam šīs iekārtas nopirkt vai palīdzēt Jums ar iekārtu pārdošanu. Mūsu speciālisti novērtēs iekārtu stāvokli un nepieciešamības gadījumā arī demontēs tās.

Iekārtu pārdošanas gadījumā, palīdzēsim sagatavot attēlus, video un aprakstus, kas attēlo iekārtas darbības pricipus un tehniskos parametrus. Nodrošināsim sludinājumu izvietošanu pārdošanas platformās ne tikai Baltijas valstīs, bet arī starptaustiskās lietotās tehnikas pārdošanas platformās.

Mūsu galvenās pamatvērtības veiksmīgai savstarpējai sadarbībai ir punktualitāte, augsta kvalitāte, laba komunikācija un profesionāla pieeja. Sawmill Machinery iedziļināsies katrā situācijā analizēs, kā arī ieteiks labāko risinājumu!

Mēs zinām, cik laiks un izmaksas mūsdienu uzņēmējam ir nozīmīgas. Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmējiem īsākā laikā saražot pēc iespējas vairāk, kā arī samazināt kopējās izmaksas, pēc iespējas mazāk iesaistot cilvēkresursus, tā vietā procesus automatizējot.

Sazinies ar mums, jo kopā mēs varam izveidot abpusēji izdevīgu sadarbību!