IEKĀRTU DEMONTĀŽA UN MONTĀŽA

Ja tu nezini, kā pareizi atbrīvoties no kokapstrādes aprīkojuma, vai arī tas ir par lielu, lai to pārvietotu, tad Sawmill Machinery komanda šajā situācijā var palīdzēt, jo viena no mūsu specialitātēm ir arī iekārtu demontāža un montāža!

Esam uzkrājuši lielu pieredzi veicot iekārtu demontāžas un montāžas darbus dāžādās Eiropas valstīs. Mūsu darbinieki ir ieguvuši Hot Work (ugunsbīstamie darbi) sertifikātus darbam Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Dānijā. Uzņēmuma uzdevums ir nodrošināt labākos pakalpojumus mūsu klientiem, rast racionālus risinājumus jebkurā situācijā. Mēs demontēsim jūsu vecās kokapstrādes iekārtas pēc noteiktas procedūras, lai to detaļas netiktu bojātas.

Demontāžas laikā detaļas tiek marķētas, izgatavotas atbilstošas skices un tās tiek atbilstoši iepakotas transportēšanai. Iekārtu izjaukšana var radīt lielus zaudējumus un bojājumus, ja nedarīsiet to pareizi, tāpēc uzticiet šo darbu zinošiem profesionāļiem, kas darbu veiks atbilstoši procedūrai.

Piedāvājam uzstādīt arī jaunas vai jau iegādātas industriālās iekārtas. Mūsu komanda spēs uzstādīt gan sarežģītus metāla karkasus, gan visu vadības sistēmu, elektroniku u.c., lai jūs nekavējoties varētu uzsākt ražošanu. Montējam visa veida zāģēšanas iekārtas un kokzāģētavas, līnijas, konveijerus, mizotājus, ēveles formētājus un citas iekārtas.