Kokapstrādes iekārtu uzturēšana darba kārtībā

Pasargā kokapstrādes iekārtas ar metāla detektoru!

Nav noslēpums, ka jebkura kokapstrādes iekārtas iegāde ir liela investīcija ik katram uzņēmumam, tajā skaita arī uzturēšana un rezerves detaļu izmaksas, tāpēc pasargā kokapstrādes iekārtas ar metāla detektoru! Katra iekārta ir rūpīgi jāaizsargā, pat tik skarbos un sarežģītos apstākļos kā kokapstrādē. Viens veids, kā aizsargāt visas līnijas iekārtas, ir pārbaudīt visus baļķus ar metāla detektoru, lai novērstu metāla priekšmetu nokļūšanu citās apstrādes stadijās. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc tas ir svarīgi jūsu biznesa attīstībai.

Jūsu aprīkojuma apdrošināšana

Jebkuram modernam kokapstrādes uzņēmumam ir nepieciešama labi izstrādāta metāla detektoru sistēma, kas ne tikai aizsargā dārgas iekārtas no metālisku priekšmetu radītiem bojājumiem, bet arī nodrošina nepārtrauktu ražošanas procesa darbību. Atdalīšanas mehānisms uz konveijera lentes automātiski atdala piesārņotos produktus, neapturot pārstrādes līniju. Jums vajadzētu uzskatīt šo detektoru sistēmu kā apdrošināšanas polisi, kas ātri atmaksāsies, neļaujot Jūsu uzņēmumam būt dīkstāvē, kā arī pasargās Jūsu inventāru no dārgiem remontiem.

Lietas, kas jāapsver pirms metāla detektora iegādes

Lai arī detektori var atpazīt un atklāt visu veidu metālus: melno (magnētisko), krāsaino (ne magnētisko) un nerūsējošo tēraudu, joprojām nav 100% garantija, ka kāds metāls nenokļūst ražošanas līnijā. Ir vēl daudz citu veidu, kā metāls var nonākt koku apstrādes procesā, piemēram, telpu uzkopšanas laikā, aprīkojuma bojājumu dēļ vai darbinieku neuzmanības dēļ.

Tāpat kā jebkura vērtīga ražošanas aprīkojuma gadījumā, pirms metāla detektora iegādes jāapsver dažas lietas, kas palīdzēs nonākt Jums pie vislabākā risinājuma.

  • Vai to var uzstādīt uzreiz pēc baļķu mizotāja? Tas samazinātu kļūdu skaitu, kas parasti rodas skenēšanas rezultātā.
  • Vai un, ja jā, tad kā metālu saturošie baļķi tiks atdalīti no pārējiem?
  • Vai būs iespējams atvēlēt pietiekami daudz vietas gan pašam metāla detektoram, gan stiklu/ plastmasas/ nemetāliskā konveijera sekcijai?
  • Kādas iekārtas un ierīces atradīsies netālu no metāla detektora un vai tās netraucēs viena otrai?

Neatkarīgi no jauna vai lietota apaļkoku detektora iegādes, tas ir vērtīgs ieguldījums, kas aizsargā visu Jūsu ražošanas līniju no nevēlamiem bojājumiem un nevajadzīgiem izdevumiem. Labākos risinājumus Jūs atradīsiet pie mums, Swedabo.lv, jo esam kokapstrādes rūpniecības iekārtu izplatītājs un ražotājs.

Related Posts