3D SKENĒŠANA UN MODELĒŠANA

3D skenēšana un modelēšana ir ātra, vienkārša un vienlaikus precīza metode, nodrošinot dažādu ražošanas iekārtu apjoma un komponentu mērījumus.

Skenēšana tiek veikta ar specializētu iekārtu, kuras darbības rezultātā tiek iegūts objekta 3D modelis – punktu mākonis. Šis punktu mākonis var tikt izstrādāts kā 3D modelis, ko lietot kā fizisku ķermeni datorsimulācijās, projektēšanā, ražošanā un plānošanā. Iekārtas modelis var tikt radīts arī izmantojot 3D drukas iekārtu.

Ieguvumi, ko sniedz 3D skenēšanas metode: iekārtu tehniskie risinājumi; griezumi un mezgli; situāciju modelēšana; dažādu monitoringu realizēšana; objektu analīze un dizaina risinājumu vizualizācija; skenēšanas datus var kombinēt ar aerofotografēšanu kas dod iespēju pievienot arī atsevišķus elementus modelēšanai un apstrādei; 3D skeneris ļauj īsā laikā iegūt augstas precizitātes (līdz 0,1 mm) datus par objekta izmēriem, virsmām, nobīdēm, kas atspoguļoti ar reālajām objekta krāsām, 3D punktu mākonī(krāsains un melnbalts), dažādos formātos.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par šo pakalpojumu, kā arī iegūtu bezmaksas konsultāciju par risinājumiem, kas palīdzēs uzlabot Jūsu uzņēmuma darbību!