Padomi kokapstrādes tehnikas izvēlē

Ieteikumi, kas jāņem vērā pirms konveijera iegādes!

Lai pilnībā optimizētu ražošanas līniju, nedrīkst aizmirst par tādu nozīmīgu posmu, kā materiālu transportēšanas un padeves konveijeri, kas ir vieni no galvenajiem elementiem ražošanas procesa nepārtrauktas darbības nodrošināšanā.

Lai pilnībā optimizētu ražošanas līniju, nedrīkst aizmirst par tādu nozīmīgu posmu, kā materiālu transportēšanas un padeves konveijeri, kas ir vieni no galvenajiem elementiem ražošanas procesa nepārtrauktas darbības nodrošināšanā. Šīs mehāniskās ierīces ātri un droši pārvieto detaļas un materiālus no iekārtas uz iekārtu. Ir vairāku veidu konveijeri, taču parasti tie sastāv no rāmja, kas atkarībā no pārvietojamā materiāla balstīts vai nu uz ritentiņu, veltņu vai lentas principa un tie darbojas manuāli, ar motoru vai ar gravitāciju.

Izprotiet iekārtu, ko vēlaties iegādāties

Lai atrastu savam uzņēmumam pēc iespējas atbilstošāku industriālā konveijera risinājumu, veltiet laiku, lai izvērtētu, apdomātu un nepieciešamības gadījumā apspriestos ar ražotāju šos 7 galvenos apsvērumus:

  • Produkta materiāls – kas tas ir un kāda ir tā uzvedība transportēšanas laikā? Vai tam ir jāievēro īpašas transportēšana prasības?
  • Produkta parametri – kāds ir pārvietojamā produkta lielums, svars un veids, kādā tas tiks pārvietots – pa vienai vienībai vai visi kopā.
  • Vides faktori – kādi vides apstākļi varētu ietekmēt produktu transportēšanu: augsts mitrums, spiediens, temperatūra, vibrācija vai aizdegšanās risks?
  • Vietas ierobežojumi – kur tā atradīsies: vairākus metrus virs zemes, uz grīdas vai iebūvēta iekāš grīdā? Vai tas saderēs ar līdzās esošajām iekārtām?
  • Sagaidāmā darbība un ātrums – kāda ir galvenā konveijera, komponentes vai sistēmas funkcija, kas no tās tiek gaidīts? Vai kustības ātrums ir svarīgs?
  • Kustības virziens – padomājiet par konveijera virzienu, vai Jums ir nepieciešams, lai tas būtu augšup slīdošs vai lejup slīdošs? Vai produkta orientācija, transportēšanas procesā, kādā brīdī tiks mainīta?
  • Finanšu apjoms – cik daudz finanšu līdzekļu Jūs varat atvēlēt konveijera iegādei? Lietota konveijera vai konveijera sistēmas iegāde var būt, kā izdevīga opcija, naudas taupīšanas nolūkos.

Visi iepriekš minētie aspekti, palīdzēs Jums labāk izprast savu produktu, vidi, kas tam nepieciešama, un gala rezultātā izdarīt pareizo izvēli, iegādājoties visatbilstošāko konveijeru sistēmu.

Uzticami ražotāji un konveijeru sistēmu speciālisti vienmēr sniegs Jums nepieciešamo informāciju par konveijeriem un vērtīgus padomus to iegādē. Viens no tādiem ir Swedabo.lv – kokapstrādes un rūpniecisko konveijeru izplatītājs, kurš palīdzēs Jums izvēlēties vislabāko produktu un materiālu transportēšanas tehnoloģiju.

Related Posts